RMZ 250 Alkuperäisluettelot
DAMPER ASSY.FR FORK RM-Z250/L0
Nro#1
Tuotenumero51103-49H00-000
NimikeDAMPER ASSY.FR FORK RM-Z250/L0
Määrä
DAMPER ASSY.FR FORK RM-Z250/L0
Nro#2
Tuotenumero51104-49H00-000
Määrä
TUBE.INNER RM-Z250/L0
Nro#3
NimikeTUBE.INNER RM-Z250/L0
TUBE.INNER RM-Z250/L0
Nro#4
NimikeTUBE.INNER RM-Z250/L0
BUSH
Nro#5
NimikeBUSH
BUSH GUIDE
Nro#6
NimikeBUSH GUIDE
SPACER, SEAL RM125/K1-
Nro#7
Tuotenumero51158-36F00-000
NimikeSPACER, SEAL RM125/K1-
SEAL, OIL RM250/K5
Nro#8
Tuotenumero51153-37F80-000
NimikeSEAL, OIL RM250/K5
Korvaavat tuotteet
ETUH.STEFAPARI 46X58,1X9,5
Nro#
TuotenumeroP40FORK455086
NimikeETUH.STEFAPARI 46X58,1X9,5
Honda CR 125 R - 2005/2007 - Off-road (mx) Honda CR...
Lisätiedot:
Honda CR 125 R - 2005/2007 - Off-road (mx)
Honda CR 250 R - 1996/1996 - Off-road (mx)
Honda CR 500 R - 1996/2002 - Off-road (mx)
Kawasaki KX 125 - 1996/2001 - Off-road (mx)
Kawasaki KX 250 - 1996/2001 - Off-road (mx)
Kayaba 46 MM. FORK TUBES - Motorcycles-mopeds
Showa 46 MM FORK TUBES - Motorcycles-mopeds
Suzuki RM 250 - 2001/2004 - Off-road (mx)
Suzuki RMX-Z 450 - 2014/2016 - Off-road (mx)
Yamaha WR 250 - 1997/1998 - Off-road (mx)
Yamaha WR 250 F - 2001/2004 - Off-road (mx)
Yamaha WR 250 R - 2008/2013 - Off-road (mx)
Yamaha WR 250 X - 2008/2013 - Off-road (mx)
Yamaha WR 400 F - 1998/2002 - Off-road (mx)
Yamaha WR 426 F - 2001/2002 - Off-road (mx)
Yamaha WR 450 F - 2003/2004 - Off-road (mx)
Yamaha YZ 125 - 1996/2003 - Off-road (mx)
Yamaha YZ 250 F - 2001/2003 - Off-road (mx)
Yamaha YZ 250 LC - 1996/2003 - Off-road (mx)
Yamaha YZ 400 F - 1998/1999 - Off-road (mx)
Yamaha YZ 426 F - 2000/2002 - Off-road (mx)
Yamaha YZ 450 F - 2003/2003 - Off-road (mx)
ETUH.STEFAPARI 47X58X10
Nro#8
TuotenumeroP40FORK455076
NimikeETUH.STEFAPARI 47X58X10
ETUH.STEFAPARI 46X58,1X9,5
Lisätiedot: