NÄYTÄ TUOTEKATEGORIAT

22-Etujousitus, ohjauspylväs, ohjauslaakerinkooli, RM80H 1985 F, RM-80 Alkuperäisluettelot / Kuvastot, RM 80, 80 cc, Suzuki-varaosa luettelot

RM-80 Alkuperäisluettelot / Kuvastot
ALAPUTKI
Nro#2
Tuotenumero51140-20520-000

NimikeALAPUTKI

Hinta 160,40 €
Määrä
ÖLJYTIIVISTE
Nro#4
Tuotenumero51202-20520-000

NimikeÖLJYTIIVISTE

Hinta 30,10 €
Määrä
ETUHAARUKAN SISÄPUTKI
Nro#5
Tuotenumero51110-20520-000

NimikeETUHAARUKAN SISÄPUTKI

Hinta 56,30 €
Määrä
PISTON,FR FORK
Nro#6
Tuotenumero51121-33300-000

NimikePISTON,FR FORK

Hinta 17,20 €
Määrä
KUPARIPRIKKA 8X13X1.5
Nro#8
Tuotenumero51148-36011-000

NimikeKUPARIPRIKKA 8X13X1.5

Hinta 4,05 €
Määrä

Korvaavat tuotteet
KUPARITIIVISTE 8X13X1,5
Nro#
TuotenumeroM700108013015

NimikeKUPARITIIVISTE 8X13X1,5

Hinta 2,50 €
Määrä
ETUHAARUKAN PULTTI
Nro#9
Tuotenumero51147-48130-000

NimikeETUHAARUKAN PULTTI

Hinta 4,90 €
Määrä
RING,FR FORK PISTON
Nro#11
Tuotenumero51196-45200-000

NimikeRING,FR FORK PISTON

Hinta 6,35 €
Määrä
OHJURIHOLKKI ETUHAAR.
Nro#12
Tuotenumero51152-33300-000

NimikeOHJURIHOLKKI ETUHAAR.

Hinta 13,40 €
Määrä
SPACER,SEAL
Nro#13
Tuotenumero51168-30B00-000

NimikeSPACER,SEAL

Hinta 7,05 €
Määrä
ETUH.STEFAPARI 35X48X11
Nro#14
TuotenumeroP40FORK455032

NimikeETUH.STEFAPARI 35X48X11

APRILIA ATLANTIC 4T LC 200 2003/2006 APRILIA ATLANTIC 125 2003/2011 APRILIA ATLANTIC...

Hinta 12,00 €
Määrä
Lisätiedot:

APRILIA ATLANTIC 4T LC 200 2003/2006
APRILIA ATLANTIC 125 2003/2011
APRILIA ATLANTIC 250 2003/2009
APRILIA ATLANTIC 300 2010/2011
APRILIA ATLANTIC SPRINT 400 2005/2008
APRILIA ATLANTIC SPRINT 500 2005/2008
APRILIA LEONARDO 250 1999/2004
APRILIA LEONARDO 300 1999/2004
APRILIA LEONARDO ST 125 2001/2004
APRILIA LEONARDO ST 150 2001/2004
APRILIA SCARABEO MOTORE PIAGGIO 125 2003/2006
APRILIA SCARABEO MOTORE PIAGGIO 200 2003/2006
APRILIA SCARABEO MOTORE ROTAX 125 1999/2004
APRILIA SCARABEO MOTORE ROTAX 200 1999/2004
BMW K GT 1200 2002/2005
BMW K LT 1200 1997/2008
BMW K RS 1200 2000/2005
BMW R C 850 1997/2000
BMW R C 1200 1996/2003
BMW R GS / ADVENTURE 1200 1994/2003
BMW R GS 850 1996/2000
BMW R GS 1100 1994/2006
BMW R GS 1150 1998/2003
BMW R GS ADVENTURE 1150 2001/2003
BMW R R 850 1994/2007
BMW R R 1100 1993/2001
BMW R R 1150 1999/2006
BMW R R 1200 2005/2011
BMW R RS 1100 1992/2001
BMW R RS 1150 2000/2004
BMW R RT 900 2005/2010
BMW R RT 1100 1994/2001
BMW R RT 1150 2000/2006
BMW R S 1100 1996/2005
BMW R ST/RT 1200 2003/2009
DERBI GPR R 50 1997/2000
DERBI GPR REPLICA 50 1999/2001
DERBI SENDA R 50 2000/2001
DERBI SENDA SM 50 2000/2001
GILERA KZ KK / PAIOLI 125 1986/1989
GILERA RV 125 1986/1990
GILERA RX 125 1986/1990
GILERA RX ARIZONA 125 1986/1988
HONDA ATC R 250 1983/1984
HONDA ATC X 350 1985/1986
HONDA CB 550 1974/1978
HONDA CB A AUTOMATIC 750 1975/1980
HONDA CB C / F 900 1979/1980
HONDA CB C / SC 650 1979/1982
HONDA CB FOUR 500 1971/1973
HONDA CB FOUR 750 1969/1970
HONDA CB K3 / K9 450 1970/1976
HONDA CB SEVEN FIFTY / NIGHTHAWK 750 1969/1984
HONDA CB SG / T / SJ 350 1986/1988
HONDA CBX 550 1982/1984
HONDA CBX 1000 1979/1980
HONDA CL K3-K7 450 1972/1974
HONDA CRF F 150 2003/2017
HONDA CR R 80 1987/1991
HONDA CR R 125 1976/1978
HONDA CR R 250 1973/1976
HONDA CX Z / A / B / CUSTOM 500 1981/1982
HONDA GB 500 1989/1990
HONDA GL 500 1981/1984
HONDA MR 250 1976
HONDA MT 250 1974/1976
HONDA MTX 125 1983/1994
HONDA MTX R 200 1983/1985
HONDA MTX RS 80 1984/1986
HONDA NX 125 1988/1990
HONDA SH ABS 300 2007/2020
HONDA SL 2 CYL 350 1972
HONDA VF 400 1983/1986
HONDA VT 250 1983/1986
HONDA VT C SHADOW 125 1999/2007
HONDA VTR INTERCEPTOR 250 1988/1990
HONDA XBR F 500 1985/1991
HONDA XL 125 2001/2010
HONDA XL 250 1972/1976
HONDA XL 350 1974/1978
HONDA XL R / RE 250 1986/1987
HONDA XL R 125 1985/2010
HONDA XL S 250 1978/1987
HONDA XL S 500 1979/1981
HONDA XR 250 1979/1980
HONDA XR R 200 1981/1983
HONDA XR R 500 1979/1980
KAWASAKI EN 450 1985/1990
KAWASAKI EX E / F 250 1988/1989
KAWASAKI GPX 250 1988/1994
KAWASAKI GPZ 400 1983/1985
KAWASAKI GPZ 500 1987/1993
KAWASAKI GPZ 550 1982/1983
KAWASAKI GPZ EX 500 1987/1993
KAWASAKI GPZ S A1-A4 500 1987/1993
KAWASAKI H2 MACH 4 750 1972/1975
KAWASAKI KE E 175 1979/1983
KAWASAKI KLX CAF 125 2010/2011
KAWASAKI KLX D-TRACKER 125 2010/2013
KAWASAKI KMX 125 1986/1993
KAWASAKI KZ F1 / F2 / H1H / 2 / M1 550 1982/1983
KAWASAKI Z1 900 1973/1975
KAWASAKI Z 550 1983/1984
KAWASAKI Z B1 / B2 / G1 CUSTOM 400 1984
KAWASAKI ZR 550 1983/1988
KAWASAKI ZR A1 400 1983/1985
KAWASAKI ZX-4 400 1985/1987
KAWASAKI ZX A1 / A3 GPZ 550 1983/1991
KAWASAKI ZX F 250 1988/1994
KAWASAKI ZZR 250 1986/1987
PEUGEOT XR6 E 50 2003/2004
SUZUKI DR SE / S 200 1986/1998
SUZUKI DR SE Z / T 125 1986/1988
SUZUKI GN 400 1980/1982
SUZUKI GR 650 1983/1985
SUZUKI GS 550 1977/1982
SUZUKI GS 750 1977/1983
SUZUKI GS E 500 1978/1979
SUZUKI GS E 650 1981/1983
SUZUKI GS G / GL / M KATANA 650 1981/1983
SUZUKI GS LF / EG / SG / LJ 450 1983/1988
SUZUKI GSX 750 1980/1982
SUZUKI GSX ET / ES 400 1980/1987
SUZUKI GSX S / E / L 400 1980/1981
SUZUKI GSX T / EX 250 1979/1982
SUZUKI GT 500 1975/1978
SUZUKI GT 550 1972/1977
SUZUKI GT 750 1972/1977
SUZUKI RE M 500 1976
SUZUKI RL 250 1974/1975
SUZUKI RM 80 1991/2001
SUZUKI RM 100 1979/1981
SUZUKI RM 125 1975/1976
SUZUKI RM K 80 1989/1999
SUZUKI SP 125 1986/1988
SUZUKI SP 200 1986/1988
SUZUKI SP 250 1982/1985
SUZUKI TM 250 1974/1975
SUZUKI TM 400 1973/1975
SUZUKI TS 250 1977/1979
SUZUKI TS X 125 1984/1990
SUZUKI XN85 650 1983
YAMAHA DT 80 1983/1984
YAMAHA DT RD 125 1982
YAMAHA RD A / B/ C / D/ LC / YPVS 250 1978/1979
YAMAHA RD YPVS / LC / LCF 350 1983/1994
YAMAHA RT 180 1990/1993
YAMAHA RZ 350 1984/1985
YAMAHA SR E / F / G / SP 500 1978/1982
YAMAHA XJ 400 1981/1982
YAMAHA XJ 550 1981/1983
YAMAHA XS 500 1976/1981
YAMAHA XS 650 1977/1983
YAMAHA XS 750 1977
YAMAHA XS J / K DOHC 400 1982/1983
YAMAHA YTZ 250 1985



Korvaavat tuotteet
DR3-35+48+11 ETUSTEFAPARI
Nro#
TuotenumeroARV-3507

NimikeDR3-35+48+11 ETUSTEFAPARI

Hinta 12,50 €
Määrä
ETUH.STEFAPARI 35X48X13
Nro#14
TuotenumeroP40FORK455032H

NimikeETUH.STEFAPARI 35X48X13

HUOM! TIIVISTEEN KORKEUS 13 mm, käytetään joissain malleissa 11 mm...

Hinta 16,00 €
Määrä
Lisätiedot:

HUOM! TIIVISTEEN KORKEUS 13 mm, käytetään joissain malleissa 11 mm korkean sijaan.



Korvaavat tuotteet
DR3-35+48+13 ETUSTEFAPARI
Nro#
TuotenumeroARV-3509

NimikeDR3-35+48+13 ETUSTEFAPARI

Hinta 16,50 €
Määrä
ETUHAARUKAN SOKKA
Nro#15
Tuotenumero51156-45440-000

NimikeETUHAARUKAN SOKKA

Hinta 5,10 €
Määrä

Korvaavat tuotteet
RING,OIL SEAL STOPPER
Nro#
Tuotenumero51156-01A00-000

NimikeRING,OIL SEAL STOPPER

Hinta 4,90 €
Määrä
ETUHAARUKKA TÄYD. RM80HE
Nro#16
Tuotenumero51100-20520-000

NimikeETUHAARUKKA TÄYD. RM80HE

Hinta 457,60 €
Määrä
RAAPIJAKUMI
Nro#16
Tuotenumero51571-20520-000

NimikeRAAPIJAKUMI

Hinta 21,75 €
Määrä
ETUJOUSI
Nro#17
Tuotenumero51171-20510-000

NimikeETUJOUSI

Hinta 4,50 €
Määrä
SPRING,JOINT
Nro#18
Tuotenumero51192-20510-000

NimikeSPRING,JOINT

Hinta 4,05 €
Määrä
SPRING,FR FORK LOWER
Nro#19
Tuotenumero51184-20510-000

NimikeSPRING,FR FORK LOWER

Hinta 35,75 €
Määrä
HOLKKI
Nro#20
Tuotenumero51195-45030-000

NimikeHOLKKI

Hinta 17,00 €
Määrä
O RING
Nro#21
Tuotenumero51117-33300-000

NimikeO RING

Hinta 3,70 €
Määrä
ETUPUTKEN YLÄKORKKI
Nro#22
Tuotenumero51351-20500-000

NimikeETUPUTKEN YLÄKORKKI

Hinta 20,15 €
Määrä
PULTTI RM80
Nro#23
Tuotenumero51352-20520-000

NimikePULTTI RM80

Hinta 9,80 €
Määrä
WASHER,STEERING STEM
Nro#24
Tuotenumero51356-41310-000

NimikeWASHER,STEERING STEM

Hinta 6,85 €
Määrä

Korvaavat tuotteet
SQUARE RING
Nro#
Tuotenumero31264-32E00-000

NimikeSQUARE RING

Hinta 6,95 €
Määrä
WASHER, STEERING STEM
Nro#
Tuotenumero51356-20510-000

NimikeWASHER, STEERING STEM

Hinta 6,70 €
Määrä
KOLMIOLEVY
Nro#25
Tuotenumero51410-20520-126

NimikeKOLMIOLEVY

Hinta 131,10 €
Määrä
OHJ.LAAKERIN OSA
Nro#26
Tuotenumero51621-33001-000

NimikeOHJ.LAAKERIN OSA

Hinta 12,60 €
Määrä
BOLT
Nro#28
Tuotenumero01500-1240B-000

NimikeBOLT

Hinta 4,10 €
Määrä
LOCK WASHER
Nro#29
Tuotenumero08321-01127-000

NimikeLOCK WASHER

Hinta 2,15 €
Määrä
ILMAVENTTIILI ISKARIIN
Nro#31
Tuotenumero51293-45440-000

NimikeILMAVENTTIILI ISKARIIN

Hinta 17,95 €
Määrä
O-RENGAS M751900570004
Nro#32
Tuotenumero09280-06005-000

NimikeO-RENGAS M751900570004

Hinta 1,40 €
Määrä

Korvaavat tuotteet
O-RENGAS
Nro#
Tuotenumero51117-14210-000

NimikeO-RENGAS

Hinta 1,50 €
Määrä
O-RENGAS 5,70X1,9 670B1506
Nro#
TuotenumeroM751900570004

NimikeO-RENGAS 5,70X1,9 670B1506

Hinta 1,15 €
Määrä
CAP,FR FORK AIR RM-Z250/K7-
Nro#33
Tuotenumero51294-40400-000

NimikeCAP,FR FORK AIR RM-Z250/K7-

Hinta 7,20 €
Määrä
HOLDER, HANDLEBAR
Nro#34
Tuotenumero56211-27100-000

NimikeHOLDER, HANDLEBAR

Hinta 19,05 €
Määrä
WASHER
Nro#35
Tuotenumero08321-01087-000

NimikeWASHER

Hinta 2,00 €
Määrä
KAULUSPULTTI M8X35 12 MM AVAIN
Nro#36
Tuotenumero01550-0835A-000

NimikeKAULUSPULTTI M8X35 12 MM AVAIN

Hinta 3,25 €
Määrä

Korvaavat tuotteet
PULTTI 8X35 MUSTA + PRIKKA
Nro#
Tuotenumero01107-08358-000

NimikePULTTI 8X35 MUSTA + PRIKKA

Hinta 3,70 €
Määrä
BOLT 6X8
Nro#37
Tuotenumero09100-06011-000

NimikeBOLT 6X8

Hinta 1,80 €
Määrä
GASKET,FORK OIL DRAIN PLUG
Nro#38
Tuotenumero51183-31030-000

NimikeGASKET,FORK OIL DRAIN PLUG

Hinta 4,55 €
Määrä
ALUSLAATTA
Nro#40
Tuotenumero08322-01087-000

NimikeALUSLAATTA

Hinta 2,00 €
Määrä
MUTTERI M8 12 MM AVAIN
Nro#41
Tuotenumero08310-00087-000

NimikeMUTTERI M8 12 MM AVAIN

Hinta 2,00 €
Määrä
ETUHAARUKAN OSA
Nro#42
Tuotenumero51574-20520-000

NimikeETUHAARUKAN OSA

Hinta 2,50 €
Määrä
JOUSILAATTA 6 MM
Nro#43
Tuotenumero08321-01067-000

NimikeJOUSILAATTA 6 MM

Hinta 2,00 €
Määrä

Korvaavat tuotteet
WASHER, LOCK
Nro#
Tuotenumero08321-21068-000

NimikeWASHER, LOCK

Hinta 2,10 €
Määrä
PULTTI M6X12 KUOPPA
Nro#44
Tuotenumero01500-06127-000

NimikePULTTI M6X12 KUOPPA

Hinta 2,15 €
Määrä